דצמבר 2017
example

סגן נשיא האוניברסיטה נפגש בסייגון עם מוסמכי האוניברסיטה באבטחת מזון.

example
סגן נשיא אוניברסיטת תל אביב, פרופ' רענן ריין, נפגש  לאחרונה בסייגון (לשעבר, כיום: הו צ'י מין סיטי) עם עשרה מוסמכי תואר שני משני המחזורים הראשונים של תוכנית המוסמך הבין-לאומית במדעי הצמח ואבטחת המזון באוניברסיטה, וכן עם שני תלמידים מהמחזור החדש – אשר יצאו לישראל יחד עם נציגי השגרירות.

"מדובר במוסמכים של אוניברסיטת תל אביב, בוגרי התוכנית לתואר שני במדעי הצמח ובאבטחת מזון", אומר פרופ' ריין. "היה מפגש מרגש מאוד. הענקתי באופן אישי את התארים לאותם סטודנטים מהמחזור האחרון שטרם קיבלו את תעודותיהם, ושמחתי לשמוע שכל הבוגרים שלנו הצליחו להשתלב בשוק העבודה הווייטנאמי.

אחד מהבוגרים מרצה באוניברסיטה, בוגר אחר עובד בחברת הייטק בתחום החקלאות, ובוגרת שלישית עובדת בחברת כימיקלים לחקלאות. כולם הביעו הכרת תודה עמוקה על ההכשרה המקצועית שקיבלו כאן, והם חשים קשר רגשי חזק מאוד לאוניברסיטת תל אביב. במסגרת המאמץ שלנו להגדיל את מספר הסטודנטים מווייטנאם, מיניתי אותם ל'שגרירים' שלנו שם".

בנוסף למפגש בסייגון, ביקר פרופ' ריין בעשר אוניברסיטאות בווייטנאם, בין היתר בהאנוי הבירה, וכן במשרד החינוך של וייטנאם, לסדרה של פגישות בנושא המלגות המוצעות לסטודנטים וייטנאמיים המעוניינים להמשיך ללימודי דוקטורט באוניברסיטת תל אביב.

"התוכנית לתואר שני באבטחת מזון היא תוכנית משולבת של מרכז מן לביטחון המזון באוניברסיטת תל אביב עם המרכז הבינלאומי למשתלמים בערבה (AICAT)", מסביר פרופ' ריין. "במסגרת התוכנית, הסטודנטים אשר מגיעים מרחבי העולם, כולל אסיה ואפריקה, מממנים חלק משהותם ומהכשרתם בישראל בהתנסות בעבודה חקלאית ובמחקר. את החלק האקדמי בתוכנית, שמקנה להם תואר שני, אנחנו מספקים באמצעות קורסים ועבודה במעבדות, המתבצעים במו”פ ערבה תיכונה ובאוניברסיטת תל אביב.

הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב היא חלוצה ארצית במעבר של חלק משמעותי מלימודי התואר השני בכל המגמות לשפה האנגלית".

example
 
יוצא לאור על ידי מערך הדוברות
ליצירת קשר:
taupr@tauex.tau.ac.il

צרו דפי נחיתה באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך