דצמבר 2017
example

פרופ' אסף רזין מאוניברסיטת תל אביב זכה בפרס א.מ.ת למדעי החברה.

example
פרופ' אסף רזין זכה בפרס א.מ.ת (אמנות-מדע-תרבות) למדעי החברה לשנת 2017. פרופ' רזין, פרופסור אמריטוס באוניברסיטת תל אביב, הוא ממקימי החוג לכלכלה באוניברסיטה, ובה כיהן גם כראש החוג לכלכלה, כדקאן וכסגן רקטור. לאחר פרישתו לגמלאות, כיהן כפרופסור לכלכלה באוניברסיטת קורנל.
פרסי א.מ.ת, המכונים גם "הנובל הישראלי", מוענקים מאז 2002 בחסות ראש ממשלת ישראל על הצטיינות והישגים אקדמיים או מקצועיים בעלי השפעה מרחיקת לכת ותרומה מיוחדת לחברה. יו"ר ועדת פרסי א.מ.ת הוא שופט בית המשפט העליון לשעבר, יעקב טירקל.

פרופ' רזין זכה בפרס היוקרתי בקטגוריית מדעי החברה על תרומתו לתיאוריה ולפרקטיקה של ההשלכות הכלכליות של גידול אוכלוסין. לצד פרופ' רזין זכו השנה בפרס: פרופ' זליג אשחר ממכון ויצמן ופרופ' אלכסנדר לויצקי מהאוניברסיטה העברית (מדעי החיים: חקר הסרטן), פרופ' יעקב זיו מהטכניון (מדעים מדויקים: הנדסת מחשבים ואלקטרוניקה), פרופ' דוד הד מהאוניברסיטה העברית (מדעי הרוח: פילוסופיה), עודד קוטלר ויבגני אריה (תרבות ואמנות: בימוי ומשחק בתיאטרון).

מנימוקי השופטים להענקת הפרס לפרופ' רזין: "פרס א.מ.ת. לשנת תשע״ז – 2017 בכלכלה מוענק לפרופ' אסף רזין על מחקריו החלוציים והמשפיעים בכלכלה הבינלאומית, שסייעו להבנתם של נושאים מקרו-כלכליים מגוונים והשפיעו על עיצובה של מדיניות כלכלית של מדינות ומוסדות בינלאומיים. פרס א.מ.ת מוענק לאלה הרואים את המצוינות כדרך חיים, ואת מיצוי היכולות האישיות כציווי ליצירת עולם טוב יותר".

example
 
יוצא לאור על ידי מערך הדוברות
ליצירת קשר:
taupr@tauex.tau.ac.il

צרו דפי נחיתה באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך