דצמבר 2017
example
 
לצד חנות המותג – חנות פופ אפ באוניברסיטה שתתחלף מדי חודש
example

חנות פופ אפ חדשה של אוניברסיטת תל אביב נפתחה בסמוך לחנות מותגי האוניברסיטה בחצר בניין גילמן למדעי הרוח, וחברת רנואר היא הזכיינית הראשונה שמפעילה אותה.

הסניף של רנואר נפתח בחודש אוקטובר, והכוונה היא להחליף זכיין בחנות מדי חודש-חודשיים. רנואר תמכור את בגדי המותג בהנחה לקהל הסטודנטים והעובדים, וכן תייצר סדרה מיוחדת של חמישה דגמי חולצות לנשים וחמישה דגמי חולצות לגברים עם סמלילי האוניברסיטה."יש מעט מאוד חנויות בתוך האוניברסיטה, וחנות פופ אפ מאפשרת לנו להציע מרכולת חדשה מדי חודש או חודשיים, כדי שהסטודנטים והעובדים יוכלו ליהנות מהמגוון", אומר אורן קדוש, מנהל נכסים, התקשרויות משקיות-כלכליות ותקציבים באגף ההנדסה והתחזוקה.

"החנות החדשה בנויה כך שהיא יכולה להתחבר לחנות המותגים של האוניברסיטה ויכולה לעבוד בנפרד", מסביר קדוש. "אם זכיין חנות הפופ אפ יהיה מעוניין להפעיל את שתי החנויות יחד, זאת תהיה חנות אחת גדולה שתמכור את מותג הזכיין. אם הזכיין לא יהיה מעוניין להפעיל את חנות המותגים, אנחנו נמכור בה את הבגדים, התיקים ושאר המוצרים עם הסמלים שלנו – בנוסף לסחורה הייעודית שהיצרן מתחייב לייצר עבורנו ולמכור בחנות שלו".

לחברת רנואר יש התחייבות להפעיל את חנות המותג שלה במשך חודשיים, כשהיא מפעילה את שתי החנויות.

example
 
יוצא לאור על ידי מערך הדוברות
ליצירת קשר:
taupr@tauex.tau.ac.il

צרו דפי נחיתה באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך